Αρχική Σελίδα Υπηρεσίες Π.Υ.Σ.Δ.Ε. Δραστηριότητες Η Πιερία Επικοινωνία

Καιρός
Συνάντηση Διευθυντών στο Γυμνάσιο Περίστασης

Δημοσίευση: 28/06/2011

Τη Δευτέρα 27 Ιουνίου ο Προϊστάμενος του Γραφείου Δ.Ε. Πιερίας και οι κ.κ. Δ/ντές των σχολείων μας πραγματοποίησαν συνάντηση στο Γυμνάσιο Περίστασης προκειμένου να αποδώσουν τιμές και δώρα στους τρεις συναδέλφους τους, κ. Ι. Δημητριάδη, κ. Δ. Μαυρογιάννη και κ. Ι. Πούλιο, οι οποίοι αποχωρούν από την Υπηρεσία της Δ.Ε. λόγω συνταξιοδότησης. Κατά την αποχαιρετιστήρια ομιλία τους διάχυτη ήταν η συγκίνησή τους μαζί με τη διάθεσή τους να μας κληροδοτήσουν τη σοφία τους και τα φώτα τους, που πήγασαν από την πολύχρονη εμπειρία τους ως συσσωρευμένος πλούτος γνώσεων. Κατά κοινή δήλωση και γενική ομολογία ήταν μια ζεστή, απλή, ανθρώπινη και συναδελφική εκδήλωση του Γραφείου μας.
Θερμές ευχές και “Καλό Καλοκαίρι”.

Ο Προϊστάμενος
του Γραφείου Δ.Ε. Ν. Πιερίας

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Γ. ΑΛΕΚΑΚΗΣ
ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

Κατεβάστε το συνημμένο αρχείο.

Ώρα - Ημερομηνία
Εορτολόγιο
Username:
Password:

Αρχική Σελίδα - Nέα & Ανακοινώσεις - Δραστηριότητες - Υπηρεσίες - Πιερία - Επικοινωνία
Σχολεία - Μαθητές - Μαθήματα - Καθηγητές - Σύμβουλοι - Ε.Λ.Μ.Ε. / Ο.Λ.Μ.Ε. - Βιβλιοθήκες - ΓΡΑ.Σ.Ε.Π. - Νόμοι - Έντυπα - Σύνδεσμοι