Εκδήλωση – αφιέρωμα στους Μικρασιάτες πρόσφυγες του Γ/σίου Ρητίνης

Δημοσίευση: 15/04/2011

Κ. Δ/ντά Γ/σίου Ρητίνης, κ.κ. συνάδελφοι,
Σας εκφράζω τα ειλικρινή και θερμά συγχαρητήριά μου για την εκδήλωση – αφιέρωμα στους Μικρασιάτες πρόσφυγες που διοργανώσατε στο σχολείο σας την Τρίτη 12 Απριλίου. Είναι ένα δείγμα της σοβαρής και υπεύθυνης δουλειάς που γίνεται καθημερινά στο σχολείο σας από εσάς και τους μαθητές σας, τους οποίους επίσης συγχαίρω και τους εύχομαι καλή πρόοδο και επιτυχίες στις σπουδές τους και τους στόχους τους. Με τη σκέψη ότι θα συνεχίσετε να καταβάλλετε αυτού του είδους τις προσπάθειες σας εύχομαι εγκάρδια “ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ”.