Τρίτη συνάντηση με εκπαιδευτικούς Γυμνασίων και Γενικών Λυκείων του Γραφείου Δ.Ε. Πιερίας

Δημοσίευση: 11/02/2011

Την Παρασκευή 11-2-2011 στο Γυμνάσιο Αλωνίων πραγματοποιήθηκε η τρίτη συνάντηση με εκπαιδευτικούς Γυμνασίων και Γενικών Λυκείων του Γραφείου Δ.Ε. Πιερίας.
Η συνάντηση είχε χαρακτήρα επιμορφωτικού σεμιναρίου γύρω από θέματα παιδαγωγικά και διδακτικής με εισηγητές τον Προϊστάμενο Γραφείου Δ.Ε. Πιερίας, κ. Παναγιώτη Αλεκάκη, και τους κ.κ. Σχολικούς Συμβούλους Δ.Ε. Πιερίας, Αλέξανδρο Παπαργυρίου, Γεώργιο Πούλο και Πηνελόπη Τζιώκα. Θερμές ευχαριστίες προς τους κ.κ. Σχολικούς Συμβούλους για την αποδοχή της πρόσκλησής μου, προς όλους τους συναδέλφους εκπαιδευτικούς που παρακολούθησαν με προσοχή και αδιάπτωτο ενδιαφέρον όλους τους εισηγητές, όπως επίσης και προς το Διευθυντή του Γυμνασίου Αλωνίων για τη φιλοξενία και την προσφορά των εδεσμάτων προς όλους τους προσκεκλημένους.

Κατεβάστε την Έκθεση