Δεύτερη συνάντηση με εκπαιδευτικούς Γυμνασίων και Γενικών Λυκείων του Γραφείου Δ.Ε. Πιερίας

Δημοσίευση: 09/02/2011

Την Τετάρτη 9-2-2011 στην αίθουσα συνεδριάσεων της Ε.Α.Σ. Πιερίας πραγματοποιήθηκε η δεύτερη συνάντηση με εκπαιδευτικούς Γυμνασίων και Γενικών Λυκείων του Γραφείου Δ.Ε. Πιερίας.
Η συνάντηση είχε χαρακτήρα επιμορφωτικού σεμιναρίου γύρω από θέματα παιδαγωγικά και διδακτικής με εισηγητές τον Προϊστάμενο Γραφείου Δ.Ε. Πιερίας, κ. Παναγιώτη Αλεκάκη, και τους κ.κ. Σχολικούς Συμβούλους Δ.Ε. Πιερίας, Αλέξανδρο Παπαργυρίου, Γεώργιο Πούλο και Πηνελόπη Τζιώκα. Θερμές ευχαριστίες προς τους κ.κ. Σχολικούς Συμβούλους για την αποδοχή της πρόσκλησης μου και προς όλους τους συναδέλφους εκπαιδευτικούς που παρακολούθησαν με προσοχή και αδιάπτωτο ενδιαφέρον όλους τους εισηγητές.

Κατεβάστε την Έκθεση