Επιμορφωτικό σεμινάριο 25 Ιανουαρίου 2011

Δημοσίευση: 26/01/2011

Την Τρίτη 25 Ιανουαρίου 2011 πραγματοποιήθηκε το επιμορφωτικό σεμινάριο σχετικό με παιδαγωγικά θέματα και διδακτικής στην αίθουσα εκδηλώσεων του Γυμνασίου Λεπτοκαρυάς. Το σεμινάριο απευθυνόταν προς όλους τους εκπαιδευτικούς των Γυμνασίων Λεπτοκαρυάς, Λιτοχώρου και Πλαταμώνα, καθώς και των Γενικών Λυκείων Λεπτοκαρυάς και Λιτοχώρου, τους οποίους και ευχαριστώ για την πρόθυμη συμμετοχή τους και για το ότι παρακολούθησαν τις εισηγήσεις με αδιάπτωτο ενδιαφέρον. Εισηγητές ήταν οι κ.κ. Σχολικοί Σύμβουλοι Δ.Ε. Ν.Πιερίας Παπαργυρίου Αλέξανδρος, Πούλος Γεώργιος και Τζιώκα Πηνελόπη, τους οποίους και ευχαριστώ για την αποδοχή της πρόσκλησης και για τις επιστημονικές και άκρως ενδιαφέρουσες για τους μάχιμους εκπαιδευτικούς εισηγήσεις τους. Τέλος, ευχαριστώ και τους κ.κ. Διευθυντές του ΓΕΛ και Γυμνασίου Λεπτοκαρυάς για τη φιλοξενία και την προσφορά των εδεσμάτων προς όλους τους προσκεκλημένους.