Έναρξη λειτουργίας διαδραστικών πινάκων στο Γ/σιο Κορινού.

Δημοσίευση: 24/01/2011

κ. Διευθυντή και κ.κ. εκπαιδευτικοί του Γ/σίου Κορινού,
Με την ευκαιρία της έναρξης της λειτουργίας των διαδραστικών πινάκων στα τμήματα της Β΄ Τάξης του σχολείου σας από τις 12 Ιανουαρίου 2011 θέλω να σας εκφράσω τα θερμά και ειλικρινή μου συγχαρητήρια. Είναι δείγμα ότι όλοι σας καταβάλλετε τις μέγιστες προσπάθειες για τη βελτίωση της υλικοτεχνικής υποδομής του σχολείου όπου υπηρετείτε, με απώτερο στόχο να διεξάγεται το διδακτικό σας έργο καλύτερα, αρτιότερα και με τρόπο σύγχρονο, αφού ενσωματώνετε σε αυτό τα πλέον πρόσφατα τεχνολογικά μέσα. Με τη σκέψη ότι οι άνθρωποι είναι αυτοί που κάνουν τη σωστή επιλογή και χρήση της τεχνολογίας, σας εύχομαι να δρέψετε χυμώδεις και μεστούς καρπούς από τις προσπάθειές σας.