Σεμινάριο επιμόρφωσης σχετικό με παιδαγωγικά θέματα και διδακτικής

Δημοσίευση: 17/01/2011

κ.κ. Δ/ντές Γ/σίου Πλαταμώνα, Γ/σίου Λεπτοκαρυάς, Γ/σίου Λιτοχώρου, ΓΕΛ Λεπτοκαρυάς, ΓΕΛ Λιτοχώρου,

Την Τρίτη 25-1-2011 και ώρα 12:30΄ στην αίθουσα εκδηλώσεων του Γ/σίου Λεπτοκαρυάς θα πραγματοποιηθεί από τους κ.κ. Σχολικούς Συμβούλους Δ.Ε. Ν. Πιερίας σεμινάριο επιμόρφωσης σχετικό με παιδαγωγικά θέματα και διδακτικής, το οποίο θα απευθύνεται προς όλους τους εκπαιδευτικούς του σχολείου σας. Παρακαλώ να τροποποιήσετε στα μέτρα του δυνατού τη διάρκεια των διδακτικών ωρών και των διαλειμμάτων με στόχο να αποφευχθεί η απώλεια διδακτικών ωρών. Επιπλέον να γίνει η επισήμανση προς όλους τους εκπαιδευτικούς του σχολείου σας ότι η παρουσία τους είναι απαραίτητη.