Γιορτή Χριστουγέννων στο Γ/σιο Αλωνίων

Δημοσίευση: 23/12/2010

Την Πέμπτη 23 Δεκεμβρίου 2010 ο Προϊστάμενος του Γραφείου Δ.Ε. Πιερίας παρακολούθησε τη σχολική γιορτή Χριστουγέννων στο Γ/σιο Αλωνίων και εκφράζει τα θερμά του συγχαρητήρια στο Δ/ντή του σχολείου, κ. Λάζαρο Παπαδόπουλο, καθώς και σε όλους τους καθηγητές οι οποίοι πήραν την πρωτοβουλία και ετοίμασαν το πρόγραμμα της εορταστικής εκδήλωσης που περιελάμβανε κάλαντα, ποιήματα και ομιλία σχετική με το πνεύμα των Χριστουγέννων και το μονόπρακτο ‘Το κοριτσάκι και το πνεύμα των Χριστουγέννων’.
Ευχές για συνέχιση του έργου σας και των εκπαιδευτικών δραστηριοτήτων σας, που προσθέτουν κύρος και τιμή σ’ εσάς και το σχολείο όπου υπηρετείτε.

Ο Προϊστάμενος του Γραφείου Δ.Ε. Ν. Πιερίας

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Γ. ΑΛΕΚΑΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ